Поліцейські Закарпаття привітали військовий ліцей з 22-ою річницею заснування

Інформація

Від імені поліції Закарпаття з річницею колектив Закарпатського обласного військового ліцею імені Героїв Красного поля привітав начальник Управління кадрового забезпечення поліції області полковник Андрій Скороход та керівництво поліції Мукачева.

Сьогодні, 16 вересня, в Мукачеві відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці заснування Закарпатського обласного військового ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля. Під час заходу 99 першокурсників склали Присягу ліцеїста.

Від поліції Закарпаття з вітальним словом до ліцеїстів звернувся начальник  Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Андрій Скороход. 

Він привітав присутніх та побажав ліцеїстам упевнено йти дорогою знань і завжди бути вірними своїй присязі та Українському  народові. 

Також полковник поліції  запевнив, що Нацполіція України буде рада бачити випускників ліцею у своїх рядах для спільного зміцнення законності та правопорядку в краї.

Наостанок Андрій Скороход вручив подяку  керівнику війського ліцею Юрію Захарову та висловив слова вдячності за плідну  співпрацю. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

поліція
новини