Поліцейські Іршави повернули додому маленького хлопчика

Інформація

У селі Кушниця, що поблизу міста Іршави, 4-річний хлопчик заблукав, покинувши подвір’я свого дому. Інспектори групи реагування патрульної поліції розшукали батьків дитини та швидко повернули її до своєї домівки

Вчора, 14 липня, під час патрулювання території села Кушниця, що на Хустщині, інспектори групи реагування помітили розгублену жінку, яка просила про допомогу. Як з’ясувалося, на вулиці Центральній місцева мешканка зустріла дитину, яка гуляла без нагляду дорослих.

Через свій вік хлопчик не міг повністю відповісти на запитання поліцейських. Проте інспекторам вдалося вияснити, що йому 4 рочки, і він, граючись на городі, вирішив вийти на вулицю, щоб прогулятися.

Поліцейські  поспілкувалися з  місцевими мешканцями, проаналізували отриману інформацію – і  швидко розшукали матір дитини. Виявилося, що 27-річна жителька Кушниці, відволіклася, доглядаючи свою меншу дитину, і не помітила, що через присадибну ділянку її син вийшов на іншу вулицю села.

Разом із працівниками ювенальної поліції Іршави старший лейтенант поліції Василь Томаш та поліцейський ГРПП капрал поліції Мирослав Митровці провели з жінкою профілактичну бесіду, щоб у майбутньому не допустити будь-яких подібних випадків.

Відділ комунікації поліції Закарпаття