вул. Ракоці, 13, м. Ужгород, 88000, Україна
тел.: +380 312 61 45 70, факс: +380 312 61 5985
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.10.2017
Жовтень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819
20
2122
23242526272829
3031
дата з:
по:


Головна » Новини » Усі новини

"За кожним показником роботи стоять люди. Наше завдання - допомогти їм", - начальник поліції Мукачева Василь Рябінчак
12.10.2017 | 14:03

Начальник Мукачівського відділу поліції полковник Василь Рябінчак розповів про ефективність роботи відділу поліції, розкриті злочини та співпрацю з населенням.

– Одним із основних чинників, які вказують на рівень злочинності на території міста Мукачева, є кількість заяв та повідомлень до чергових частин. Наскільки часто мешканці Мукачева зараз звертаються до поліцейських по допомогу?

Поліція зараз працює не тільки над розкриттям злочинів, правопорушень чи притягненні до відповідальності винних. Часто до поліцейських звертаються громадяни за порадою, консультацією соціального характеру чи юридичною  допомогою. Без сумніву, основне, над чим працює вся поліцейська команда Мукачівського  відділу  запобігання та розкриття вже вчинених злочинів.

Щодо кількості реєстрацій, то черговою частиною Мукачівського відділу поліції зареєстровано та опрацьовано майже 11 тисяч 212 тисяч заяв та повідомлень.

Які показники розкриття злочинів у Мукачівського відділу?

– У поліцейських Мукачівського відділу велике навантаження через кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень. Проте, щодо розслідування тяжких чи особливо тяжких злочинів, то практично всі злочини цієї категорії розкриті. Наприклад, з початку 2017 року на території Мукачева було скоєно 3 вбивства, 7 розбійних нападів, 4 злочини щодо умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень, 3 випадки незаконного заволодіння транспортними засобами,  зафіксовано 3 факти збуту наркотиків, –  і всі ці тяжкі злочини на 100% розкриті. Над розкриттям кожного злочину працює команда фахових правоохоронців.

Чи допомагають камери відеоспостереження, якими обладнано багато підприємств, організацій та вулиць міста, у розкритті злочинів?

 

Безперечно, за допомогою камер відеонагляду розкрито десятки злочинів та правопорушень. Окрім того, присутність камери дисциплінує потенційного правопорушника. Тобто це дієва профілактика злочинів.

В Мукачеві встановлено 88 камер зовнішнього відеонагляду. Спостереженням обладнані вулиці центральної частини Мукачева, частково в`їзди в місто, вокзали. Всі ці камери виведені на монітори до чергової  частини Мукачівського відділу поліції.

Такий відеонагляд з самого початку і був створений для допомоги правоохоронним органам у розслідуванні кримінальних проваджень,  затриманні злочинців та профілактиці правопорушень. І, якщо  відверто, ці технічні засоби полегшують роботу поліцейським відділу поліції.

– За показниками роботи за цей рік Мукачівський відділ поліції спрацював як один із найкращих у області. Якими розкритими злочинами ви пишаєтесь?

– Над  розкриттям кожного злочину,  чи то крадіжка,  чи вбивство, працює ціла команда поліцейських відділу. Часто для допомоги залучались і фахівці Головного управління Нацполіції в Закарпатській області. Від роботи кожного працівника: дільничного офіцера, оперативника, слідчого залежить кінцевий результат. Наскільки чітко і фахово спрацює поліцейський, залежить розкриття кожного злочину.

Відділ комунікації

поліції  в Закарпатській області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку