В Ужгороді з дітками провели «День з поліцейським та рятівником»

ювенальна поліція

Поліцейські та рятувальники влаштували справжнє свято для школярів, а заодно розповіли їм базові правила дорожнього руху та основні вимоги до безпеки

Сьогодні до учнів ужгородської школи прийшли гості з Головного управління Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Управління патрульної поліції. Спільно вони влаштували для діток «День з поліцейським та рятівником».

Спочатку діткам розповіли про важливість служб поліцейського та рятувальника, а потім наочно продемонстрували захоплення та обеззброєння опонента від роти поліції особливого призначення.

Кінологи показали, як їх чотирилапі помічники шукають заховані предмети. До таких пошуків залучили і дітей, дали понюхати песику річ школяра, а інший заховали на полі – за лічені хвилини службовий собака знайшов сховане взуття.

Після цього поліція запросила дітей посидіти в своїх службових авто та ввімкнути поліцейську сирену. Діти побачили зброю правоохоронців та змогли познайомитися з оснащенням поліцейських.

Патрульна поліція облаштувала ціле міні-містечко, де правоохоронці розмістили дорожні знаки. Також вони роздали діткам навчальні книги.

Рятувальники також показали свою техніку, найбільше дітям серед оснащення Державної служби з надзвичайних ситуацій дітям сподобався брандспойт.

Учні отримали дуже багато гарних емоцій та відновили свої знання правил безпеки. Уроки з повторення таких важливих для дітей матеріалів проводитимуться практично у всіх школах області.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області