Поліція Закарпаття запрошує на роботу!

Інформація

Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області на початку квітня цього року буде оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття вакантних посад молодшого складу поліції.  Вакантні посади будуть відкриті майже в кожному територіальному  підрозділі у Закарпатській області

Головне управління Національної поліції Закарпаття оголошує відбір кандидатів на вакантні посади до територіальних підрозділів Нацполіції області.

Зокрема, пропонуються наступні посади: поліцейський роти поліції особливого призначення, поліцейський секторів реагування патрульної поліції, поліцейський з обліку та зберігання речових доказів і озброєння, поліцейський конвойної служби та поліцейський ізолятора тимчасового тримання.

Прийом на службу в поліцію здійснюється на підставі відкритої конкурсної процедури.

Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:

•    громадянство України;
•    вік від 18 років;
•    вільне володіння українською мовою;
•    повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції);
•    знання Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «Про запобігання корупції».
   
Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету, підготувати та особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: 
м. Ужгород, вул. Ф Ракоці, 13.

Добір кандидатів на вакантні посади Головного управління Нацполіції у Закарпатській області буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.

Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можна на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.

Інформує Управління кадрового забезпечення
 ГУНП в Закарпатській області