Вихованці Чинадіївського дитячого будинку побували на екскурсії в поліції Закарпаття

Інформація

Поліцейські Головного управління Національної поліції в Закарпатській області розповіли юним гостям про роботу різних служб та історію створення поліції регіону. Для школярів також провели екскурсію у відомчому музеї

Сьогодні, 13 липня, поліцейські Головного управління Нацполіції в Закарпатській області приймали юних гостей – вихованців Чинадіївського дитячого будинку. 

Хлопцям та дівчатам розповіли про роботу чергової частини, ситуаційного центру, а також  службу оперативних працівників, слідчих, інспекторів ювенальної поліції.

Поліцейські показали присутнім стенди зі світлинами тих поліцейських, які захищали кордони України в зоні Операції об’єднаних сил; правоохоронців, які пожертвували своїм життям, ліквідовуючи наслідки Чорнобильської катастрофи, а також тих працівників, які загинули під час несення служби.

У залі відомчого музею хлопці та дівчата дізналися історію створення поліції, їм продемонстрували стенди із експонатами – формою, спецзасобами, зброєю. Особливо діти зацікавилися тематичним кутком, який присвячений захисникам у зоні ООС, із дитячими малюнками та листами на підтримку своїх захисників.

На завершення зустрічі поліцейські нагадали діткам про те, що в разі будь-якої небезпеки вони завжди можуть розраховувати на допомогу поліції, адже робота кожного поліцейського присвячена підтримці та захисту громадян –  як дорослих, так і найменших.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області