Портал в режимі тестування та наповнення
Дужі та витривалі: Закарпатські поліцейські вдруге здобули першість на змаганнях «Strong Race»
Опубліковано 28 вересня 2021 року о 11:25

Бійці Роти поліції особливого призначення вибороли золотий кубок на змаганнях, що проходили цими вихідними у Виноградові. Результат, який продемонстрували поліцейські, став найкращим у командній таблиці

Протягом вихідних – 25 та 26 вересня – в урочищі Виннички, що неподалік Виноградова, у витривалості змагалися поціновувачі активного дозвілля. У командних змаганнях, що проходили у неділю, участь взяли і спецпризначенці поліції Закарпаття.

Забіг «Strong Race», під час якого учасники мали змогу продемонструвати, на що здатні, проходив у гірській місцевості.

Загальна дистанція змагань складала 10 кілометрів і включала в себе біг з перешкодами, кидання спису, віджимання, сплав річкою на човні, випробування у вигляді перенесення мішків по 20 кг кожен, транспортування величезної колоди, переправи через триметрову стіну та пірнання через перешкоди.

Організатори потурбувалися, аби змагання були цікавими, а їх учасники могли сповна проявити свої фізичні здібності. Це додало забігові ще більше видовищності та азарту. У запеклому протистоянні першість на «Strong Race-2021» вдруге здобули працівники Роти поліції особливого призначення Закарпаття.

Спецпризначенці першими подолали усі перешкоди та дісталися фінішної прямої найшвидше. Їх результат вкотре засвідчив, що нашим поліцейським під силу будь-які випробування.