Портал в режимі тестування та наповнення

Іршавські поліцейські оперативно розкрили грабіж

Опубліковано 23 вересня 2019 року о 15:45

Працівники поліції Іршавщини розшукали грабіжника, який викрав у  іршавчанина мобільний телефон. Речовий доказ вилучили та повернуть справжньому власнику

Вчора, 22 вересня, до працівників поліції звернувся 50-річний іршавчанин. За словами заявника, під час його перебування в районній лікарні невідомий чоловік відкрито викрав у нього мобільний телефон.

У результаті роботи слідчих та оперативників, особу підозрюваного в скоєнні злочину було встановлено. Поліцейські розшукали 53-річного іршавчанина, який зізнався в скоєному та повернув вкрадений ним мобільний.

За фактом правопорушення слідчі Іршавського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 186 Кримінального кодексу України (Грабіж). Речовий доказ – мобільний телефон – після проведення необхідних слідчих дій буде повернуто власнику.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux