На Хустщині поліція під час обшуків вилучила у двох фігурантів наркозлочинів партію наркотиків
У Хустському районі співробітники поліції провели два обшуки, у результаті яких вилучили з незаконного обігу близько 100 грамів наркотику рослинного походження. За даними фактами відкрито кримінальні провадження

Співробітники поліції продовжують проведення заходів, щодо протидії наркозлочинності у регіоні.

Так, 5 березня, працівники Хустського районного управління поліції провели санкціоновані судом обшуки у двох фігурантів наркозлочинів — у жителя райцентру та мешканця селища Вишково. Останній раніше вже був судимий за злочини повʼязані з незаконним обігом наркотиків.

У результаті проведених обшуків з незаконного обігу правоохоронці вилучили близько 100 грамів марихуани, стебла конопель, пристрої для зважування та пакети з насінням конопель. Усі речові докази поліцейські скерували експертам на дослідження.

Дії зловмисників у поліції кваліфіковано за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України. Триває розслідування.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області