Портал в режимі тестування та наповнення

На Рахівщині поліція виявила незаконне вирощування наркотичних речовин

Опубліковано 27 вересня 2019 року о 11:21

Правоохоронці Рахівського відділення поліції задокументували факт незаконного вирощування наркотичних речовин. Дані рослини вилучено та направлено на експертизу. За фактом ведеться слідство

Вчора, 26 вересня, співробітники Рахівського відділення поліції, у ході санкціонованого судом обшуку помешкання 36 - річного мешканця селища Кобилецька Поляна, виявили незаконне вирощування наркотичних речовин з метою збуту.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили 5 кущів коноплі, вагою 8 кілограм, 4 кілограмів сухої речовини, ймовірно канабіс, та предмет для викурювання нарковмісних речовин – бульбулятор. Все вилучено як речові докази та направлено для проведення відповідної експертизи.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу  України ( Посів або вирощування снотворного маку або конопель). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Чоловіка затримано в порядку статті 208 КПК України.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux