У Виноградові поліцейські припинили злочинну діяльність вже судимого наркоторговця

наркозлочини

У ході оперативних заходів, поліцейські Виноградова встановили, що 28-річний містянин причетний до розповсюдження наркотиків. За місцем проживання підозрюваного проведено санкціонований обшук

Поліцейські постійно вживають заходів щодо припинення злочинної діяльності наркоторговців у регіоні, щоб запобігти поширенню небезпечних речовин серед населення.

Так, сьогодні, 14 липня, оперативники викрили чергового наркоторговця, цього разу у Виноградові. Поліцейські протягом певного періоду збирали інформацію щодо злочинної діяльності 28-річного місцевого жителя, який вже раніше був судимий за скоєння майнових злочинів.  

Для збору та фіксації доказів у справі в помешканні фігуранта провели санкціонований судом обшук. Виявилося, що наркотики зловмисник ховав у своєму взутті.

Поліцейські вилучили всі заборонені речовини та скерують експерту для дослідження.

28-річному наркоторговця слідчі вже повідомили про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, тобто незаконне виробництво, виготовлення, придбання,  зберігання чи збут наркотичних засобів. Окрім цього, слідчі звернулися до суду з клопотанням про взяття підозрюваного на період досудового розслідування під варту.

Тепер зловмиснику загрожує до десяти років позбавлення волі. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області