Портал в режимі тестування та наповнення

Поліцейська Міжгір’я застерегла школярів від онлайн-вербування

Опубліковано 10 травня 2025 року о 14:14

Співробітниця Хустського районного управління поліції провела профілактичний захід для запобігання втягуванню дітей у диверсійну діяльність через онлайн мережу

На сьогодні одним із завдань є запобігання та протидія вербуванню й втягненню дітей у диверсійну діяльність спецслужбами країни-агресора. Через випадки такого протиправного явища у різних регіонах країни співробітники поліції Закарпаття продовжують профілактичні заходи серед молоді.

Інспекторка сектору ювенальної превенції Хустського райуправління поліції провела урок для учнів 8 класів Міжгірського ліцею №1 про те, як соціальні мережі, месенджери та ігрові платформи можуть становити небезпеку для підлітків, адже саме через них ворог налагоджує контакт.

«Спроби вербування зачасту виглядають як повідомлення від незнайомців з пропозицією «легкого заробітку» шляхом виконання «простих завдань»», – пояснила ювенальна поліцейська Аліна Кинч.

Від спікерки діти дізналися алгоритм дій у випадках отримання підозрілих повідомлень і те, куди слід звертатися за допомогою. 

Також присутнім презентували тематичний відеоролик, після перегляду якого правоохоронниця наголосила підліткам, що вони повинні усвідомлювати небезпеку, яку можуть спричинити такі пропозиції та ні в якому разі не вестись на маніпуляції ворога.

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux