Поліцейські Дубівського відділення долучилися до відзначення дня особливих дітей
Працівники поліції відвідали Дубівське реабілітаційне відділення, де організовувалося свято до Дня людини із синдромом Дауна.
Днями в Україні та усьому світі відзначали День людини із синдромом Дауна. Свято для дітей з особливими потребами організували і на Тячівщині.
Підтримати діток у Дубівському реабілітаційному відділенні Обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів прийшли і поліцейські.
Інспектор ювенальної превенції Дубівського відділення поліції Мирослава Грежинець розповідає, що атмосфера спілкування з дітками, що відвідують центр, була особливо теплою. Адже окрім віршиків і пісень, які діти виконали для гостей із щирим задоволенням, була нагода провести з ними час за малюванням та розвиваючими іграми.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області