Працівники поліції під час проведення спеціальних рейдів з перевірок вимог полювання, зберігання зброї, задокументували порушення у Тячівському та Рахівському районах. До рейдових груп, які працюватимуть на території усієї області, залучаються представники громадськості, лісової охорони та працівники Держлісгоспів
У ці вихідні, з 15 по 17 травня, працівники підрозділів дозвільної системи, спільно з працівниками груп швидкого реагування, працівниками лісової охорони провели 36 спільних рейдів та профілактичні відпрацювання на території мисливських угідь семи районів Закарпаття. Правоохоронці перевірили дотримання правил полювання та обігу мисливської зброї у Перечинському, Великоберезнянському, Міжгірському, Рахівському, Тячівському, Іршавському та Виноградівському районах.
Під час об’їзду усіх угідь поліцейські зафіксували два факти порушення, які стосувались поводження зі зброєю. Відтак на Тячівщині правоохоронці виявили, що місцевий житель неподалік населеного пункту відстрілював нарізним карабіном. На чоловіка склали адміністративний протокол за ст.174 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Стрільба з вогнепальної, холодної метальної чи пневматичної зброї, пристроїв для відстрілу патронів у населених пунктах і в не відведених для цього місцях або з порушенням установленого порядку).
Ще одне правопорушення поліцейські задокументували на Рахівщині. Як з’ясували поліцейські, вівчар зберігав мисливську рушницю без відповідних документів. Чоловіку доведеться відповідати за вчинене адміністративне правопорушення за ст.190 (Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї).
Патрулювання лісових угідь для недопущення браконьєрства, виявлення порушень правил полювання поліцейські, спільно з представниками громадськості та лісовою охороною продовжуватимуть надалі. Кожного, хто «попадеться» на браконьєрстві, очікує штраф і конфіскація зброї. До слова, штраф за незаконно впольованого оленя європейського - до 60 тисяч гривень, за лань, козулю – 40 – 32 тисячі гривень, а за впольовану білку – тисяча гривень.
Управління превентивної діяльності наголошує на дотриманні законності під час полювання, особливо в період тиші, а також в період нересту риби.