Портал в режимі тестування та наповнення
Поліція Закарпаття підбила підсумки своєї роботи за перше півріччя 2021 року
Опубліковано 15 липня 2021 року о 16:36

Поліція Закарпаття підвела підсумки роботи за перше півріччя поточного року. Участь в нараді взяли керівництво поліції області та начальники всіх районних управлінь та відділів 

Начальник поліції Закарпаття Ярослав Колесник відзначив, що за перше півріччя 2021 року, в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, загальна кількість зареєстрованих злочинів, завдяки превентивній роботі поліції, знизилася із 5197 до 4467 злочинів, тобто на 14%.

Поліцейським вдалося розкрити 67,2% злочинів, тобто 2/3 від загальної кількості. При цьому процентні показники вищі не через зменшення кількості злочинів, мова іде про значно вищу кількість розкритих справ. 

Вчинення особливо тяжких злочинів на  території області також зменшилася. У 2020 році таких злочинів було зафіксовано 102, а вже в 2021 році – 29. При цьому з них вже розкрито 96,6 %. Спостерігається спад кількості і тяжких злочинів: з 1822 за аналогічний період у 2020-му році до 1341 у поточному. А відсоток розкриття зріс із 50,3% до 71%. 

Кількість умисних убивств на території Закарпаття найнижча за останні 4 роки. Їх  менше, як у першому півріччі 2020-го більш як у два рази. Відсоток розкриття убивств на території області складає 100%. Розкриті на Закарпатті й усі факти нанесення тяжких тілесних ушкоджень, а їх загальна кількість знизилася у 5 разів. 

Звичайно, для наших громадян важливою є не тільки їхня власна безпека, а і безпека їхнього майна. Саме тому значна увага приділялася і попередженню та розкриттю майнових злочинів. Таким чином на сьогодні розкриті всі розбійні напади, їх на території Закарпаття зменшилося з 11 до 7 за звітний період. Така ж ситуація і з грабежами: стовідсоткове розкриття. 

Суттєво зріс відсоток розкриття крадіжок. Тобто із 42,6% у 2020-му – до 66,6% у 2021-му році. А кількість розкритих квартирних крадіжок з 47,2% у попередньому році зросла до 79,8% в поточному.

Також працівники поліції розкрили абсолютно всі факти незаконних заволодінь транспортними засобами громадян.

Варто відзначити й те, що з початку року обвинувальні акти скеровано до суду по 8 організованих злочинних угруповань, до складу яких входили 24 учасники, які скоїли на території області 52 злочини. Завдяки проробленій роботі в цьому напрямку вже накладено арешт на суму 3 мільйони 767 тисяч гривень. 

Увага поліцейських безперечно сконцентрована і на безпеці дітей. 

У 2021 році закарпатські поліцейські розшукали та повернули додому живими і неушкодженими всіх зниклих неповнолітніх. Переважна більшість із них самостійно покидали домівки через непорозуміння з рідними. Варто зазначити, що навіть тоді, коли  пророблено весь комплекс розшукових заходів і дитину повернуто додому, робота поліції на цьому не припиняється. Адже важливою є і  якісна профілактика таких випадків. 

Окрім роботи з криміналітетом, поліцейські ретельно слідкували й за дотриманням адміністративного законодавства. Так, на території області за шість місяців загалом складено  62 тисяч 947  адміністративних протоколів. Із них за порушення правил безпеки дорожнього руху – 29 тисяч 124 факти; за керування транспортними засобами в стані сп'яніння  складено 1 тисяча 143 протоколів; у сфері забезпечення публічного порядку їх налічується 31 тисяча 810 випадків. 

Також протягом півріччя на Закарпатті відкрито 5 нових поліцейських станцій, де успішно несуть службу поліцейські офіцери громади. Такі нові станції є додатковими пунктами безпеки для 112 тисяч громадян.

Робота поліції ні на мить не припиняється, адже наша спільна мета – зробити Закарпаття безпечнішим!

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux