Ювенальні поліцейські Тячівщини розповіли діткам з різних областей про роботу поліції

превентивна діяльність

Співробітники ювенальної превенції Тячівського районного відділу поліції влаштували свято у дитячому оздоровчому закладі «Берізка» та  розповіли про роботу людей у формі  

В рамках відзначення Дня Національної поліції України ювенальна превенція продовжує проводити святкові заходи у оздоровчих закладах краю. У селі Вонігове відпочивають дітки з різних районів Закарпаття та сусідніх областей.  Поліцейські відзначили позитив від того, що змогли поспілкуватися з юними відвідувачами з різних куточків України. Дітям надзвичайно сподобалися постановки різноманітних ситуацій, які можуть траплятися на дорогах. Також їм розповіли про спецзасоби, якими поліцейські користуються у повсякденній роботі. 

Окрім навчальної частини, кожній дитині дали можливість відчути себе працівником поліції: одягнути кашкет та сісти за кермо службового автомобіля. 

«Такі зустрічі надзвичайно важливі для дітей. Кожен  із них повинен бачити, що працівник поліції – це друг та помічник. Ми постійно працюємо над тим, щоб бути ближчими до дітей, зрозумілішими їм. Це дуже важливо, якщо ми намагаємося їх навчати вимогам законодавства, правилам дорожнього руху. Ця інформація мусить бути не лише цікавою, але й іти від людей, яким діти дійсно довіряють», – розповіла старший інспектор ювенальної превенції Мирослава Фіцай.

Поліція і надалі працюватиме над тим, щоб бути ближчими до дітей, навчати їх,  та розуміти їх потреби і бажання.   

Відділ комунікації поліції Закарпатської області