Поліція Ужгородщини розкрила серію крадіжок телефонного кабелю у районі

розкриття

Поліцейські з’ясували, що крадіжки кабелю скоїв  18-річний житель села Кибляри. Наразі відомо про причетність юнака до 12 таких фактів. Сума завданих збитків телефонній компанії встановлюється

Слідчі Ужгородського районного відділення поліції здійснюють  досудове розслідування у справах за фактами крадіжок телефонного кабелю на території району, який належить приватному акціонерному товариству. В скоєнні даного злочину поліцією було викрито 18-річного жителя села Кибляри. 

Встановлено, що впродовж  кількох місяців юнак зрізав зі стовпів телефонний кабель. Внаслідок його протиправних дій без засобів зв‘язку залишалися жителі кількох населених пунктів Ужгородського району. 

В подальшому хлопець випалював з викраденого кабелю мідний дріт, який продавав на металобрухт. 

Крадій був затриманий працівниками наряду сектору реагування патрульної поліції районного відділення відразу після скоєння злочину.  У автівці, на якій він пересувався, поліцейські  виявили викрадений телефонний  кабель.  

На сьогодні встановлено причетність  фігуранта  до  12 фактів крадіжок кабелю. 

Кримінальні провадження розслідуються  за ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України. Сума завданих матеріальних  збитків телефонній компанії наразі ще встановлюється. 

Поліція продовжує перевіряти чоловіка на причетність до вчинення подібних злочинів  на території району. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області