Працівники поліції рекомендують стежити за конфіденційністю своїх електронних паролів та наголошують: створюйте складні комбінації та не забувайте час від часу змінювати їх
Для того, щоб захистити свої інформаційні дані та не дати шахраям доступу до вашого інтернет-банкінгу, електронної пошти, сторінок у соціальних мережах тощо, поліцейські дають кілька основних порад.
Так, наприклад, кіберполіцейські радять виробити для себе корисну звичку: часто змінювати паролі, особливо до банківських карток та інтернет-банкінгу. А при створенні паролів варто обов’язково придумувати складні комбінації, які містять малі і великі літери, підкреслення, цифри тощо. При цьому слід уникати використання власних імен: ваше, ваших рідних чи близьких або ж клички домашніх тварин.
Одним із дієвих методів при цьому є дії за такою схемою: вигадайте фразу, яка асоціюється у вас із відповідним ресурсом, до якого треба ввести пароль; потім використайте перші літери підібраних слів – і надалі використовуйте створену унікальну абревіатуру.
Крім того, не забувайте подбати про те, щоб ваші паролі були надійно приховані від інших: не записуйте їх у записниках, не забудьте їх видалити після роботи за чужим комп’ютером, не записуйте коди з банківських карток на звороті самих карток тощо.
Будьте обережними та уважними! Не дайте шахраям жодного шансу ошукати вас!
Відділ комунікації поліції Закарпатської області