Портал в режимі тестування та наповнення

Судом узято під варту учасників викритої поліцією злочинної організації, яка займалася незаконним гральним бізнесом на Закарпатті

Опубліковано 30 листопада 2019 року о 15:01

Ужгородський міськрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, із альтернативою внесення застави на загальну суму майже пять мільйонів гривень, трьом закарпатцям, які займалися незаконним гральним бізнесом на території області.

За клопотанням слідчого поліції Закарпаття Ужгородський міськрайонний суд обрав щодо 47-річного мешканця м.Ужгорода, злочинної організації, діяльність якої була спрямована за зайняття гральним бізнесом на території м.Ужгорода та ряду районів Закарпатської області, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, із альтернативою внесення застави в розмірі 4 мільйони 34 тисячі гривень.

Двом іншим учасникам даної злочинної групи, а саме 36-річному мешканцю Тячівського району та 35–річному мешканцю Ужгородського району, судом обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, із можливістю внесення застави у розмірі, відповідно, 480 та 461 тисячу гривень.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснюється детективами відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Закарпатській області.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux