У День знань поліцейські Закарпаття провели діток до школи
Співробітники поліції області розділили свято знань з дітлахами та відвели їх до школи. Школярі отримали радісні спогади та впевненість у собі в подальшому шляху
Першого дня осені у світі відзначають День знань — особливу пору, коли школярі розпочинають новий і цікавий шлях.
За доброю традицією, працівники поліції Закарпаття завітали до найменших мешканців різних куточків області, аби підтримати їх у цей важливий день та побажати успіху на початку їх освітнього шляху.
Поліцейські супроводили учнів до шкільного порога та особливу увагу приділили першокласникам, які тільки-но роблять свої перші кроки у світі знань. Для них правоохоронці підготували теплі слова підтримки та нагадали про важливість дотримання правил безпеки як у школі, так і на дорозі.
Співробітники поліції не лише привітали школярів із початком навчального року, а й допомогли зі шкільним приладдям.
Школярі розповіли, що присутність наставників у формі подарувала їм мотивацію рішуче рухатись вперед.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області