Портал в режимі тестування та наповнення

У Закарпатській поліції визначатимуть професіоналізм державних службовців

Опубліковано 30 жовтня 2018 року о 11:21

У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області проводиться оцінювання службової діяльності державних службовців

Учора, 29 жовтня, в ГУНП в Закарпатській області відбувся семінар з приводу проведення оцінювання державних службовців, які працюють в поліції. Провів його  заступник начальника міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях Микола Трофименко.

Цьогорічному оцінюванню, яке відбудеться в листопаді-грудні, підлягають близько півсотні закарпатських держслужбовців категорії Б і В. На початку року кожному з них було визначено відповідні завдання, а тепер безпосередні керівники визначатимуть успішність виконання держслужбовцями поставлених задач.  
Микола Трофименко розповів учасникам семінару про порядок проведення та критерії оцінювання державних службовців.

На завершення зустрічі заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Іван Пеняк подякував гостеві за візит і пророблену роботу та вручив йому буклети з друкованою продукцією поліції Закарпаття.   

Відділ комунікації поліції Закарпатської області  
 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux