Поліцейські-ювенали спілкувались зі школярами Мукачева про безпеку в Інтернеті

ювенальна поліція

З учнями двох навчальних закладів міста поліцейські ювенальної превенції Мукачівського районного управління провели заходи щодо безпечної поведінки підлітків у соцмережах. Спільно з педагогами працівники поліції роз’яснили школярям як діяти у випадках загроз та який інформаційний контент може негативно впливати на неповнолітніх

Поліцейські Мукачева постійно піклуються про дітей та підлітків, про їхнє здоров’я і безпеку, у тому числі в інформаційному просторі.

Так, начальник сектору ювенальної превенції Мукачівського районного  управління Марина Ільтьо розповіла школярам про безпечне спілкування в Інтернет-мережі.

Поліцейська розповідає, що інколи діти не знають як правильно зреагувати на матеріали в мережі з різних причин. Саме тому з дітьми потрібно постійно спілкуватися, і робота у цьому напрямку педагогів, батьків та поліцейських дуже важлива. Адже безконтрольний доступ до Інтернету може мати негативні наслідки.

Поліцейська разом з учителями поділилась з дітьми корисною інформацією про те, як безпечно та корисно використовувати можливості Інтернету:
-не давати та не поширювати особисту інформацію (домашню адресу, номер телефону, назву й адресу школи)
-не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті
-не надсилати свої фотографії чи іншу інформацію
-не відповідати на грубі листи
-не давати нікому, крім батьків, свої паролі

Дотримуючись елементарних правил, можна убезпечити себе від неприємних ситуацій.

Наостанок, офіцер поліції порадила школярам у разі складних обставин не бути з проблемою наодинці, а завжди звертатися за допомогою до фахівців. Поліцейські завжди готові бути поряд, допомогти та стати підтримкою у «непростих» ситуаціях. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської  області

поліція
новини
діти