Закарпатські ювенали взяли участь у соціальному футбольному фестивалі
Працівники сектору ювенальної превенції поліції Закарпаття провели освітньо-правову бесіду з учасниками футбольного фестивалю на Берегівщині
Днями у селі Кідьош Берегівського району відбувся соціальний футбольний фестиваль для дітей переселенців, дітей учасників антитерористичних операцій та операцій Об’єднаних сил, дітей-сиріт та дітей соціально незахищених верств населення. У заході взяли участь більше 160 учнів 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Берегівського району.
Окрім змагань для юних учасників фестивалю організували і зустріч із полісменами. Начальник сектору ювенальної превенції поліції Закарпаття Андрій Курта провів для присутніх освітньо-правову бесіду. Поліцейський розповів про адміністративну та кримінальну відповідальність за скоєння злочину неповнолітніми. Також на зустрічі обговорювали питання прав та обов’язків школярів, говорили про конфліктні ситуації в учнівському колективі та про запобігання булінгу. Відтак організований фестиваль став для дітей не лише можливістю з користю провести час, позмагатися з однолітками, а мав і пізнавальний характер.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області